DIETA ONLINE

       Wiele osób nie korzysta z pomocy dietetyka, ponieważ krępują się swoim wyglądem, nadmiarem tkanki tłuszczowej. Nie potrzebnie! Powinni być dumni z tego, że chcą podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie na lepsze. Mimo wszystko z myślą o takich osobach powstała właśnie ta poradnia dietetyczna online. Możesz być spokojny, dieta online przygotowywana przeze mnie jest układana z indywidualnym podejściem, biorę pod uwagę Twoje aktualne badania, wykonywaną aktywność fizyczną i inne ważne aspekty, nie mam gotowych diet „na każdą okazję”. Wiele osób uważa, że dobry dietetyk internetowy ma wiele zalet. Jedną z nich jest to, że nie musisz czekać długo na wizytę, nie musisz tracić czasu na dojazdy – skontaktuj się ze mną przez załączony na stronie formularz kontaktowy. Dostaniesz ode mnie formularz dietetyczny do wypełnienia, abym mogła ocenić Twój sposób żywienia i podjąć się jego poprawy. Po wypełnieniu formularza będę z Tobą w stałym kontakcie poprzez aplikację mobilną. Dostaniesz spersonalizowaną dietę przez internet łącznie z przepisami oraz gotową listą zakupów na poszczególne dni i wszystkie zalecenia, o których będę Ci na bieżąco przypominać! Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania możesz w każdej chwili skontaktować się ze mną przez chat! Otrzymasz poradę dietetyczną za darmo, nie musisz płacić za każdą konsultację! Udowodnię Ci, że dieta online jest ciekawym rozwiązaniem i wbrew temu, co mówią niektórzy – wystarczą chęci dietetyka i pomoc dobrego programu, abyśmy byli w stałym kontakcie. Wiele osób zapomina, że dobrze zbilansowany jadłospis to nie wszystko – w mojej pracy zwracam szczególną uwagę na edukację żywieniową oraz motywację!

Wybierz swój pakiet diety online

STANDARD

90 zł

Dieta online na 7 dni
 •  jadłospis składający się z 5 posiłków na 7 dni
 • przepisy na posiłki z jadłospisu
 • dodatkowe zalecenia
 • stały kontakt przez aplikację mobilną
SILVER

140 zł

Dieta online na 14 dni
 •  jadłospis składający się z 5 posiłków na 14 dni
 • przepisy na posiłki z jadłospisu
 • dodatkowe zalecenia
 • stały kontakt przez aplikację mobilną
 • lista zakupów na każdy dzień
GOLD

200 zł

Dieta online na 1 miesiąc
 •  jadłospis składający się z 5 posiłków na 30 dni
 • przepisy na posiłki z jadłospisu
 • dodatkowe zalecenia
 • stały kontakt przez aplikację mobilną
 • lista zakupów na każdy dzień
 • analiza BMI i WHR
DIAMOND

400 zł

Dieta online na 3 miesiące
 •  jadłospis składający się z 5 posiłków na 90 dni
 • przepisy na posiłki z jadłospisu
 • dodatkowe zalecenia
 • stały kontakt przez aplikację mobilną
 • lista zakupów na każdy dzień
 • analiza BMI i WHR
 • propozycja produktów zamiennych

Oferuję również :

Porada dietetyczna online

0 zł

Za darmo !
Pomiary antropometryczne

20 zł

BMI oraz WHR i zawartość tkanki tłuszczowej
Ocena sposobu żywienia

80 zł

+ edukacja żywieniowa
Plan suplementacji

50 zł

dla sportowców
Badanie

20 zł

podstawowej przemiany materii i zapotrzebowania energetycznego
Przepisy dietetyczne

50 zł

10 przepisów
Edukacja żywieniowa w firmach / instytucjach

50 - 100 zł / h

kluby fitness, szkoły, przedszkola, szkoły rodzenia, salony urody, restauracje, cateringi, hotele, sanatoria
Analiza i poprawa jadłospisów

200 zł

jadłospis miesięczny dla żłobków i przedszkoli

Każdy pakiet obejmuje zarówno porady dietetyczne, poprawę złych nawyków żywieniowych, dietę odchudzającą, dietę wegetariańską, leczniczą czy też eliminacyjną. Wszystko, czego potrzebujesz wyniknie z wywiadu żywieniowego, który zostanie do Ciebie wysłany. Bardzo ważne jest, abyś postarał się wypełnić go porządnie, zgodnie z prawdą, ponieważ dzięki temu będę mogła stworzyć dla Ciebie odpowiednio zbilansowaną dietę. Biorę pod uwagę również Twoje preferencje. Możesz być pewny, że nie znajdziesz w jadłospisie produktów, których nie lubisz. Każda porada, dieta ułożona przez dietetyka jest indywidualna dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb.

Dietetyk Internetowy Joanna Adamczyk

Nazywam się Joanna Adamczyk, jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł inżyniera Technologii żywności i żywienia człowieka. Dzięki temu posiadam wiedzę z zakresu prawidłowego żywienia osób zdrowych, dzieci, kobiet ciężarnych i w czasie karmienia, postępowania dietetycznego w przypadku różnych chorób a także z zakresu produkcji żywności, jej przetwarzania, przechowywania i oceny jej jakości. Wcześniej uzyskałam również dyplom uprawniający do wykonywania zawodu dietetyka. Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. Zdrowy styl życia to moja pasja i staram się zarazić tym każdego, kto przebywa w moim otoczeniu. Szczególnie interesuje mnie psychodietetyka oraz żywienie dzieci – uważam, że edukacja żywieniowa jest bardzo ważna i nigdy nie jest na nią za późno.

Dieta online to dobry wybór !

Poradnictwo dietetyczne w Polsce staje się coraz bardziej popularne i bardzo dobrze! Ja zdecydowałam się uruchomić porady dietetyczne online. Niestety ludzie w dzisiejszych czasach są mocno zabiegani i nie mają czasu dbać o swoje zdrowie – a szczególnie przerażają ich kolejki w poczekalniach. W tym momencie dietetyk internetowy wychodzi im  na przeciw 😉 Dobry dietetyk online – czy to możliwe? Oczywiście! Pasja w połączeniu z dobrym sercem i nieograniczoną wiarą w ludzi to jest to co pozwala mi spełniać swoje zawodowe cele i Wasze marzenia! Jakie są plusy takiego poradnictwa? W swoich kontaktach z pacjentami  szczególnie stawiam na ciągłą motywację, stały kontakt, przyjazną atmosferę, aby dać Wam poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. Najważniejsza jest dla mnie  edukacja żywieniowa, dlatego po skończonym procesie odchudzania nie zostaniesz z dnia na dzień bez pomocy. Nie pozwolę Ci wrócić do swoich dawnych nawyków. Nauczę Cię podchodzić do żywności we właściwy sposób.

Zapraszam do darmowej konsultacji

Nadszedł czas, aby zadbać o swoje zdrowie przez internet już teraz!